Підсумки: здобутки та перспективи подальшої роботи

 

DSC03809.JPGУ головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області 27 липня 2017 року проведено засідання колегії під головуванням начальника Юрія Козака за підсумками роботи органів Фонду області у І півріччі 2017 року.

За підсумками розгляду питань порядку денного колегіально визначено пріоритети діяльності на ІІ півріччя: виконання плану з надходження власних коштів (по Ощадбанку), вжиття заходів щодо погашення заборгованості, продовження практики обміну інформацією з органами Державної фіскальної служби та Держпраці, посилення взаємодії із соціальними партнерами-профспілковими організаціями, федерацією роботодавців Дніпропетровщини з легалізації заробітної плати, особливу увагу приділяючи керівникам, що отримують заробітну плату на рівні 3200 грн і менше.

Заслухавши доповідачів, Юрій Козак наголосив, що попри важливість та значущість поставлених завдань, першим з-поміж них залишається – якісне обслуговування громадян, і, у цій сфері необхідно тісно співпрацювати з територіальними громадами та звернути увагу на доступність та зручність приміщень для людей з особливими потребами.

Довідково: в області на обліку перебуває 988,7 тис. пенсіонерів; середній розмір пенсійних виплат - 2 012,42 грн; чисельність одержувачів в установах банків – 754,1 тис. осіб, (76,3 %), завдяки чому заощаджено – 92,8 млн грн; план з надходження власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд України в Дніпропетровській області (Ощадбанк) виконаний на 113%; у порівняні з аналогічним періодом минулого року заборгованість економічно активних підприємств зменшилася на 53%.