Про пенсійне забезпечення під час зустрічі в Павлоградському міському територіальному центрі соціального обслуговування

20170727_094539.jpg27 липня 2017 року головний спеціаліст Павлоградського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Ольховська Тетяна провела зустріч з 26 пенсіонерами, які перебувають на відпочинку в Павлоградському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Фахівець розповіла про зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві з початку року. Ознайомила присутніх з порядком перерахунку пенсій з 1 травня 2017 року, які відбулись відповідно до Закону України „Про державний бюджет України на 2017 рік” у зв’язку з підвищенням соціальних стандартів, зокрема для осіб, які втратили працездатність до 1312 грн. Кожному пенсіонеру надані індивідуальні консультації щодо проведених автоматичних перерахунків пенсій.

Крім того обговорювались основні положення проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, а саме осучаснення пенсій, скасування з 1 жовтня 2017 року податку на пенсійні виплати працюючим пенсіонерам.