Прес-конференція щодо законопроекту реформування пенсійної системи

03_61_170728_(1).jpg28 липня поточного року в приміщенні Криворізького центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області відбулась прес-конференція за участю Філії публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (ПАТ “НСТУ”) “Криворізька регіональна дирекція “Криворіжжя” щодо реформування пенсійної системи.

         Заступник начальника управління Валентина Гудзенко під час інтерв’ю проінформувала мешканців міста та районів про проведення нової пенсійної реформи з 1 жовтня 2017 року. Розповіла про основні аспекти законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій” (№6614), що запропонований Урядом від 22 червня 2017 року. Особливу увагу у виступі приділила перспективам щодо осучаснення пенсій та відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій. Зупинилася на причинах необхідності проведення реформи.

Головний спеціаліст фінансово-економіного відділу Наталія Огієнко довела довідома телерадіослухачів інформацію щодо прямої залежності розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Зауважила, що легалізація зайнятості, забезпечення трудових прав працівників, дотримання чинного законодавства про оплату праці – є пріоритетними завданнями виконавчої влади спільно з контролюючими, податковими та правоохоронними органами.