Криворізькі пенсійники провели для містян флеш-моб «Працюйте офіційно – дбайте про свої трудові права»

web_60_170802.jpg02 серпня 2017 року, з метою привернення уваги широких кіл громадськості до питань легалізації та детінізаціїї заробітної плати,  працівниками Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України проведено флеш-моб у місцевому парку «Шахтарський».

Учасники акції нагадали присутнім про те, що, на жаль, сьогодні відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства і досі існує ганебна практика виплати заробітної плати «у конвертах».

Фахівці впевнені, що проведення таких заходів допомагає людям бути більш проінформованими, адже громадяни, які погоджуються отримувати зарплату «в конвертах» не тільки сприяють розвитку «тіньових» схем оплати праці, а й позбавляють себе соціальної захищеності. Працівники управління зосередили увагу громадян, що пенсію та інші соціальні виплати вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати та перерахованого єдиного соціального внеску. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні, можна надбати однозначний програш у майбутньому.