«Круглий стіл» з питання легалізації трудових відносин

_e__05_17_08_08.jpg7 серпня 2017 року в Правобережному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Дніпрі було проведене засідання «круглого столу»з керівниками та головними бухгалтерами підприємств з питання легалізації трудових відносин.

На засідання були запрошені керівники підприємств ТОВ «Інститут Дніпровніпієнергопром»,ТОВ «Фірма Металург», ТОВ»Сталкобуд», ППВК»Агротранс».

Світлана Золотухіна, начальник управління, звернула увагу головних бухгалтерів запрошених підприємств щодо недопущення помилок у звітності. Наголосила, що питання легалізації трудових відносин, захисту прав застрахованих осіб та виплати заробітної плати більше за мінімальну знаходиться на постійному контролі.

Запрошені керівники пояснили причину виплати заробітної плати найманим працівникам нижче або на рівні мінімальної через роботу працівників неповний робочий час, тому заробітна плата працівникам нарахована пропорційно відпрацьованому часу. Роботодавці запевнили, що при нарощуванні виробничої потужності заробітну плату буде підвищено.