Боржники на контролі в Правобережному об’єднаному управлінні м. Дніпра

 


web_05_17_08_09_1.jpg8 серпня 2017 року начальник Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провела зустріч з командиром Дніпропетровського воєнізованого гірничорятувального загону Романом Гіріч.

На 1 серпня 2017 року підприємство має борг з відшкодування пільгових пенсій за СП1 понад 2 млн грн у наслідок несплати поточних забовязань.

Роман Гіріч ознайомив присутніх з економічним станом на підприємстві та перспективами зменшення заборгованості.

Оксана Буряк – начальник юридичного відділу управління Фонду наголосила, що сума боргу відпрацьовується в судовому порядку.

Світлана Золотухіна – начальник управління запропонувала керівникові надати, у письмовому вигляді розроблені заходи щодо погашення боргу.

Наголосила, що відшкодування пільгових пенсій до Пенсійного фонду в повному обсязі є запорукою стабільного фінансування пенсій.

9 серпня – проведена зустріч з питання погашення заборгованості з відшкодування пільгових пенсій по підприємству боржнику ПАТ «Дніпропетровський трубний завод»з арбітражним керуючим Ткаченко Денисом Володимировичем.

По підприємству порушено страву про банкрутство.

На 1 серпня 2017 року заборгованість по заробітній плати підприємства становить понад 10 млн грн, на підприємстві працює 1149 осіб. Борг підприємства по єдиному страховому внеску становить понад 4,5 млн. грн.

Борг з відшкодуванню пільгових пенсій складає майже 42 млн. грн.

Пенсійним фондом заявлено кредиторські вимоги, які визнано в повному обсязі та внесені у 4 чергу задоволення реєстру вимог. На теперішній час у справі призначено судово-економічну експертизу.

Арбітражний керуючий доповів, про стан ситуації з боргом, вживаються всі можливі заходи щодо недопущення нової заборгованості та сплати існуючої заборгованості із заробітної плати.

На жаль, на сьогодні, 1149 працівників втратили 4 місяці страхового стажу.