Працюємо й навчаємось одночасно – основне гасло семінару для відповідальних осіб за проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи територіальних управлінь на Дніпропетровщині

Сьогодні, 18 серпня 2017 року, в головному управлінні Пенсійного фонду України відбувся семінар для спеціалістів з організаційно-інформаційної роботи Фонду області.

Програма семінару передбачала дві частини: теоретичну і практичну.

Практичним завданням стало проведення «Дня Пенсійного фонду України». Учасники семінару організовано виїхали у середмістя Дніпра і, розділившись на групи, провели анкетування на тему обізнаності запропонованої Урядом пенсійної реформи, флеш-моб – який наочно роз’яснює наслідки тіньової зайнятості, а також розповсюдили інформаційні матеріали відповідної тематики.

Що ж до результатів анкетування, то серед 154 респондентів 73% (не залежно від вікової групи) очікують прийняття пенсійної реформи та покладають на нею сподівання на покращення. Без вагань підтримали позицію в анкеті щодо необхідності офіційного працевлаштування та виплати легальної зарплатні твердим «так» – 91 % опитаної молоді (вікова група від 18 до 25 років). Такі результати приємно вразили – молодь сьогодні прагне офіційного працевлаштування.

Захід завершився обговоренням «плюсів і мінусів» виконаного практичного завдання та тестуванням спеціалістів, які успішно довели, що мають гідний рівень знань, умінь та навичок.

DSC04117.JPGDSC04119.JPGDSC04130.JPGDSC04207.JPG  DSC04214.JPGDSC04223.JPG