Колективи головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

 

«Українці – талановита нація» - під таким твердженням пройшли урочистості в головному та територіальному управліннях Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Ведучі провели екскурс в історію відкриттів, які вплинули на розвиток світової науки завдяки українцям. Були продемонстровані презентаційні слайди, на яких визначили досягнення незалежної України в науці, мистецтві, медицині та спорті.

Привітали найкращих фахівців Фонду області. Серед них нагороджені нагрудним знаком «Знак пошани Пенсійного фонду України» - Світлана Кузенко, начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи; Почесною відзнакою Дніпропетровської обласної ради – Олена Щирба, заступник начальник головного управління; Почесною грамотою Пенсійного фонду України – Юлія Гуцалова, головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи. Чимало фахівців отримали грамоти і подяки від органів місцевої влади та самоврядування, а також від головного управління Фонду.

«Вірити у свою Батьківщину, пишатися своїм – українським, виборювати право на незалежність своїми вчинками, досягненнями та любов’ю до рідної землі – обов’язок кожного, хто бажає процвітання Україні» - такими словами закрив урочистості начальник головного управління Юрій Козак.

DSC04273.JPGDSC04285.JPGDSC04290.JPG DSC04279.JPG