Круглий стіл з представниками «Укрпошта» на Синельниківщині

web_32_170821_2.jpg19 серпня 2017 року проведено засідання «круглого столу» з представниками відділення поштового зв’язку «Укрпошта» (52500) № 1 в м.Синельниковому на тему «Рівномірний розподіл коштів по дата виплати».

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Юлія Морозова почала промову з того, що пенсія нараховується щомісяця з 4 по 25 число місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі. Виплата пенсій здійснюються у виплатних об’єктах поштового зв’язку та з доставкою додому. Зазначила, що дата виплати пенсії через підприємства поштового зв’язку встановлюється згідно з графіком виплати пенсій, який складається відповідно до територіальних дільниць та погоджуються з органами Пенсійного фонду. Органи Пенсійного фонду перераховують кошти на відповідні рахунки поштамтів, вузлів (центрів) поштового зв’язку, з урахуванням графіків перерахування коштів та виплати пенсій. Під час узгодження проводиться ретельний аналіз рівномірного розподілу контингенту одержувачів пенсій і місячних сум пенсій за датами виплатного періоду. Право першочергової виплати мають інваліди війни, учасники бойових дій та сім’ї загиблих у роки війни.

Довідково: поштовий збір на доставку та виплату пенсійних коштів за липень 2017 року по місту Синельниковому та Синельниківському району склав 143223 грн.