Виїзний прийом у містечку внутрішньо переміщених громадян

web_08_20170821.jpg21 серпня 2017 року фахівці Індустріального відділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій та обслуговування громадян Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі Олена Корж та Тетяна Осінцева провели виїзний прийом у містечку внутрішньо переміщених громадян з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Під час спілкування фахівці розповіли громадянам про основні шляхи реформування пенсійної системи, актуальні питання пенсійного забезпечення, а також новації, які пропонуються впровадити з 01.01.2018.

Проінформували присутніх про результати проведеного перерахунку пенсій з 01.05.2017 у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму, порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Розповіли працюючим пенсіонерам про виплату пенсій в повному обсязі з 01.10.2017.

Повідомили про дистанційні послуги, які надаються Пенсійним фондом України та запропонували зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.  

Роздали присутнім буклети з пенсійної тематики.