У прямому радіоефірі мешканцям Дніпропетровщини про легалізацію заробітної плати

 

04_23082017_ststtya2_.jpgРадіослухачам Дніпропетровщини про легалізацію заробітної плати та оподаткування фізичних осіб-підприємців розповідала заступник начальника відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Інеса Прищепна.

Під час радіопрограми «Пенсійне забезпечення: актуально про важливе» були розкриті питання щодо тіньових зарплат і неофіційної зайнятості, наслідків для найманих працівників та оподаткування фізичних осіб-підприємців.

Фахівець акцентувала увагу платників внесків на те, що з метою виявлення роботодавців, які нараховують найманим працівникам заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму, використовується інформація бази даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Інформація направляється до Державної фіскальної служби області та Головному управлінню Держпраці області для проведення перевірок щодо порушення норм чинного законодавства.

Певний час ефіру приділили роз’ясненню зарахування страхового стажу працюючим у залежності від сум сплачених страхових внесків, а також як контролювати інформацію застраховані особи, яка накопичена на їх персональних картках в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру

Наприкінці програми Інеса Прищепна звернулась до радіослухачів з проханням бути більш соціально активними - вимагати офіційного оформлення трудових відносин.

Довідково: в області вже легалізовано 647 робочих місць, надходження ЄВ від легалізації становили 440 тис. грн.