«День Пенсійного фонду» для працівників Павлоградського міського територіального центру соціального обслуговування

16 серпня 2017 року спеціалісти Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели День Пенсійного фонду для працівників Павлоградського міського територіального центру соціального обслуговування.

Головний спеціаліст Павлоградського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Черепович Олена надала роз’яснення щодо виникнення права на пенсію, зарахування періодів роботи та навчання до страхового стажу, залежність розміру майбутньої пенсії від страхового стажу, можливість переходу на пенсію по втраті годувальника, проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам. Поінформувала про можливість завчасного звернення до управління з метою надання правової оцінки документів, необхідних для призначення пенсії. Ознайомила з основними положеннями проекту пенсійної реформи.

Спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи Алтанець Ольга розповіла про можливість дистанційно отримувати інформацію про страховий стаж зі своєї облікової картки та запропонувала зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Провела анкетування щодо якості надання послуг управлінням.

Фахівці надали відповіді на численні питання присутніх. Повідомили про можливість отримувати консультації з питань пенсійного забезпечення за телефонами „гарячої лінії”.