Проведення лекції в П’ятихатському центрі зайнятості

SAM_0844.JPG16 серпня 2017 року заступник начальника П’ятихатського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Ірина Корнієнко провела лекцію для громадян, які перебувають на обліку в П’ятихатському центрі зайнятості. Лекцію відвідали 13 жителів П’ятихатського району. Провела лекцію для безробітних.

Слід зазначити, що співпраця П’ятихатського центру зайнятості та управління налагоджена вже давно. В нинішніх кризових умовах актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Ірина Корнієнко наголосила: «неофіційно оформлений працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійснення її перерахунку у майбутньому».

Присутні цікавилися, яку відповідальність несуть роботодавці за ухилення від сплати податків та порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати, що таке система персоніфікованого обліку, які документи необхідні для призначення пенсії, як підтвердити страховий стаж, набутий в іншій державі та інше. На всі питання надано кваліфіковані відповіді.