«День Пенсійного фонду» - день пенсійних знань

УWeb_32_170819_1.jpg рамках «Дня Пенсійного фонду» представники Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області 17 серпня 2017 року провели низку заходів.

Зокрема, відбулася зустріч з мешканцями с. Степного яку провела головний спеціаліст Дніпровського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Маргарита Коротка. Під час зустрічі висвітлено зміни в пенсійному законодавстві, порядок призначення пенсій, осучаснення пенсійних виплат відповідно до запропонованого Урядом проекту пенсійної реформи.

Фахівцями Фонду проведена інформаційно-роз`яснювальна робота з відвідувачами управління про зміни в пенсійному законодавстві, про порядок та умови виходу на пенсію, користування послугами веб-порталу Пенсійного фонду,   тощо.

Для фізичних осіб-підприємців місцевого ринку Слобожанського прведено інформаційну акцію щодо легалізації зайнятості населення, негативної сторони теньової зайнятості та для громадян пенсійного віку про переваги отримання пенсії через банківські установи. Присутнім запропонували взяти участь у передплатній компанії газети «Пенсійний курьєр» - газета для всіх і про все.  

         Головна мета таких зустрічей – ознаймити громадян з особливостями пенсійної системи та привернути увагу громадян до пенсійної тематики.

Під час заходу учасники отримали відповіді на питання та отримали матеріали інформаційного характеру