Про надання адміністративних послуг мешканцям села у Вакулівській об’єднаній територіальній громаді

web_71_20170819.jpg18 серпня 2017 року спеціалісти Софіївського сектору обслуговування громадян Криворізького південного об’єднаного управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області. В Центрі надання адміністративних та соціальних послуг Вакулівської сільської ради спільно з працівниками   сільської ради та бюро безоплатної правової допомоги надавали мешканцям села адміністративні послуги. Люди мали змогу отримати декілька послуг в одному місці не виїзджаючи з громади.

До спеціалістів управління звернулося 12 осіб за консультаціями щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та про пенсійне забезпечення. Найбільше заявників зверталися з питання пенсійного віку для жінок та необхідного страхового стажу, що дає право виходу на пенсію. Майже всі цікавились питанням запровадження пенсійної реформи. Усім запитувачам роздавався примірник газети „Пенсійний кур’єр” із статтею „Пенсійна реформа: чого чекати українцям?”.

Під час прийому роздавалися інформаційні буклети „Пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, “Пенсія за вислугу років”, ”Пенсія в разі втрати годувальника”,“Впровадження системи централізованого призначення та виплати пенсій”,“Легалізація трудових відносин”, “Працює веб-портал ПФУ”, “Запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення” також здійснювалось анкетування.