Майбутнім пенсіонерам розповіли про умови реалізації права на пенсійне забезпечення

web_08_20170823.jpg22 серпня 2017 року фахівці відділів обслуговування громадян Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели заняття з майбутніми пенсіонерами.

Присутнім розповіли про умови призначення різних видів пенсії. Ознайомили зі змінами в законодавстві щодо пенсійного забезпечення, звернули увагу на можливість завчасно подавати документи, необхідні для призначення пенсії, з метою проведення їх об'єктивної, всебічної правової перевірки. Акцентували увагу, що завчасне звернення до органу Пенсійного фонду України допоможе забезпечити призначення і виплату пенсії у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.

Повідомили присутнім про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії, через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Роздали інформаційні матеріали з пенсійної тематики.

Загалом, з початку року працівниками управління проведено 21 заняття «школи майбутнього пенсіонера», на яких отримали роз’яснення 307 громадян.