День інформування - роз’яснення пенсійних питань у м.Кривий Ріг

 

01_61_17-08-23.jpgСпеціалісти зустрілись з трудовим колективом цеху по ремонту колісних пар публічного акціонерного товариства “Металургтрансремонт”. Працівникам розповіли про порядок виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком, механізм перерахунку та особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Надали роз’яснення щодо умов і порядку виходу на пенсію за віком та за вислугу років.

Фахівці Фонду ознайомили присутніх з основними положеннями Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, зокрема, про право на призначення пенсії різних видів, акцентували на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачено внески. Зауважили на необхідності дотримання платіжної дисципліни, забезпечення найманих працівників заробітною платою в розмірі, не менше мінімального.

Запропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб отримувати дані зі своєї облікової картки  про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.

Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети з актуальною інформацією про пенсійне забезпечення.