Засідання комісії з питань легалізації трудових відносин на Синельниківщині

 

web_32_170906.jpg05 вересня 2017 року під керівництвом першого заступника міського голови Володимира Яковина відбулося засідання робочої групи на тему: «Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення».

На засідання запрошено 8 суб’єктів господарювання міста Синельникового, які за даними звітності відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму.

«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих на сьогодні є одним із вагоміших напрямків роботи на місцевому рівні» – наголосив Володимир Яковин.

Заступник начальника Дніпровського приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, як член робочої групи, в свою чергу зазначив, що даний факт негативно впливає на розмір майбутньої пенсії громадян.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.