Зустріч з працівниками КП „Міський інформаційно-розрахунковий аналітичний центр” Павлоградської міської ради

 

P1012820.JPG5 вересня 2017 року спеціаліст Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провела зустріч з працівниками КП „Міський інформаційно-розрахунковий аналітичний центр” Павлоградської міської ради.

Під час зустрічі спеціаліст управління роз’яснила присутнім поняття „страховий стаж”, наголосила на необхідності повного страхового стажу для кожної людини, на прямій залежності розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески до Пенсійного фонду. Поінформувала про можливість завчасного звернення до управління з метою надання правової оцінки документів, необхідних для призначення пенсії.

Розповіла про можливість застрахованих осіб дистанційно отримувати інформацію про свій страховий стаж зі своєї облікової картки за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України, надала роз’яснення щодо способів реєстрації на Веб-порталі (особисте звернення, реєстрація за допомогою ЕЦП).

Роздала учасникам зустрічі тематичні буклети та листівки. Запропонували оформити передплату на галузеві видання Пенсійного фонду України.