Тиждень "легалізації" на Дніпропетровщині

 

Активною роботою розпочалася осінь у пенсійників Дніпропетровщини – кожного дня об’єднані управління Фонду області проводили заходи, метою яких було донести до різних категорій громадян, що легальна зайнятість – це гарантія власної соціальної захищеності та обов’язок порядного та законослухняного роботодавця.

На Криворіжжі в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Аналіз змін в законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства» (присутні – 29 роботодавців).

У виконкомі Тернівської районної у місті ради відбулася зустріч з приватними підприємцями з питань легалізації виплати заробітної плати. До участі залучили, окрім пенсійників, представників ДФС, управління соціального захисту населення, відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради, районного центру зайнятості (присутні – 35 приватних підприємців).

На Синельниківщині за участі першого заступника міського голови м. Синельникове відбулося засідання робочої групи на тему: «Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення». На засідання запросили 8 суб’єктів господарювання, які за даними звітності виплачують заробітну плату менше законодавчого встановленого мінімуму.

У м. Дніпрі фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели індивідуальні співбесіди з питання легалізації заробітної плати з 26 керівниками та бухгалтерами підприємств, які надіслали помилкові звіти по ЄВ, та у яких виявлено ознаки порушення законодавства про працю.

Фахівці Кам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели флешмоб на підтримку легальної виплати заробітної плати та офіційної зайнятості населення в смт. Кринички.

Довідково: по області, з початку року легалізовано 1623 робочих місця, додаткові надходження з ЄВ склали 1 млн 119 тис грн, майже на 2 тис. осіб скоротилася кількість керівників, які за основним місцем роботи отримують заробітну плату на рівні, або нижчу за мінімальну.

BCE_web04_0709_small.jpg