“Пенсійний всеобуч” для робітників кадрової служби ПАТ «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»

 

 

web_71_20170908.jpg08 вересня 2017 року заступник начальника Інгулецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Криворізького південного об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Тетяна Заремьська, провела заняття “Пенсійний всеобуч” для робітників кадрової служби ПАТ «ІНГЗК». На занятті були присутні начальник пенсійного бюро відділу кадрів ПАТ «ІНГЗК» та працівники установи.

Тетяна Заремьська детально розповіла всім присутнім щодо умов та порядку призначення, перерахунку виплати пенсій, сплату обов'язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органом Пенсійного фонду. Обговорювались основні положення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, а саме: перегляду розміру та умов призначення мінімальної пенсії за віком, шодо заробітної плати яка враховується для призначення пенсії та який показник середньої заробітної плати буде використовуватись в 2017 році, щодо необхідного стажу для призначення та перерахунку пенсії з 01.10.2017 року, щодо перегляду умов призначення пенсії за віком в 60 років з 1 січня 2018 року, умов купівлі стажу, ліквідації спеціальних пенсійних режимів.

         Також фахівець надала роз'яснення учасникам семінару про сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через ВЕБ — портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

         Всі бажаючи мали змогу задати проблемні питання. На всі питання були надані відповіді.