«Школа майбутнього пенсіонера»

web_22_170908.jpg      Пенсійна реформа та законодавчі новації не зовсім зрозумілі для пересічних громадян, тож інколи, люди не знають правил і норм, за якими призначається та обраховується пенсія, з якими документами треба звертатися до органів Пенсійного фонду.

       Послухати про пенсійну реформу 6 вересня 2017 року до імпровізованої “Школи майбутнього пенсіонера” прийшли представники кадрових служб підприємств та установ. Навчання проведено керівництвом Марганецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Наталією Михайловською. Мова йшла про надання допомоги щоб заздалегідь подбати про збір документів, необхідних для призначення пенсії, надано перелік документів необхідних для призначення пенсій, перевірено дані трудових книжок присутніх майбутніх пенсіонерів.

        Взагалі, у ході діалогу було поставлено багато різнопланових питань, на які фахівцем надано вичерпні відповіді, проведено короткий огляд основних положень законопроектів з пенсійних питань, роздано інформаційно-роз’яснювальні матеріали з питань пенсійного законодавства.