Зустріч з трудовим колективом

 

web_22_170911.jpg         Спеціалісти Томаківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області зустрілися з трудовим колективом ПСП “Агрофірма “Перше Травня”.

         Присутні були поінформовані про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки отримання заробітної плати “в конверті”, наголосивши, що розмір майбутньої пенсії напряму залежить від тривалості страхового стажу та офіційної заробітної плати.

            Спеціалісти Фонду наголосили, що кожна застрахована особа може звернутись до управління Фонду в районі з паспортом та ідентифікаційним номером для реєстрації на веб-порталі. Зареєструвавшись, працівник має змогу щомісяця бачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку, де міститься різноманітна інформація. Маючи на руках такі дані, працівник може контролювати, як роботодавець сплачує за нього страховий платіж. І якщо виникають питання, одразу виправити ситуацію, щоб не втрачати страховий стаж, який без зазначеного платежу не є дійсним.