Легалізація заробітної плати – запорука майбутнього!

web2_73.jpg        З метою привернення уваги до проблем офіційного працевлаштування, фахівці Першотравенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели флешмоб для приватних підприємців.

       Співробітники управління звернули увагу на такі питання, як не легалізована зайнятість населення та заробітна плата у «конвертах». Наголосили, що кожен громадянин має право на стабільний заробіток не менше встановленого мінімуму, на відпустку, лікарняні та інші соціальні гарантії. А не оформлені трудові відносини, в свою чергу, позбавляють громадян конституційних прав та призводять до злиденної старості.

Спеціалісти управління також розповіли про функціонування та можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Рекомендували стати користувачем веб - порталу та  самостійно контролювати  подані роботодавцем дані щодо  відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

Приватні підприємства, які приймали участь у заході, на сьогодні мають оформлені відносини з найманими працівниками та сплачують відповідні страхові внески.

Наприкінці зустрічі були роздані інформаційні брошури