Безробітним про пенсійну реформу

   12 вересня 2017 року в міських центрах зайнятості Кривого Рогу та Нікополя спеціалісти Інгулецького відділу обслуговування громадян Криворізького південного об'єднаного управління та Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели зустрічі з мешканцями міста. Фахівці ознайомили присутніх з новою системою обслуговування громадян та обробки пенсійної документації за принципом “єдиного вікна”.

    Під час лекції фахівець управління розповіла слухачам про порядок призначення пенсії, перелік необхідних документів та чинники від яких залежить розмір майбутньої пенсії, про необхідний страховий стаж для її оформлення. Звернула увагу на офіційно трудові відносини при працевлаштуванні та негативні наслідки отримання зарплати в “конверті”. Запросила присутніх зареєструватися та скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду.

   Чимало було запитань від громадян міста щодо страхового стажу та його зарахування при працевлаштуванні за кордоном.

   Всі бажаючи отримали індивідуальні консультації.

На зустрічах були роздані листівки "Пенсійний кур'єр"- газета для всіх і про все та інформаційні буклети з пенсійної тематики.

web_71_20170912_1.jpgweb_22_170912.JPG