Участь у святкових заходах з нагоди 233-річниці м.Павлограда

 

P1012944.JPG16 вересня 2017 року пройшли святкові заходи присвячені 233-річниці міста Павлограда. Святкування Дня міста розпочалося з урочистого відкриття святкового заходу та церемонії покладання квітів.

Упродовж дня на Соборній площі, у сквері ім.Т.Г.Шевченка та у Дитячому парку проходили святкові вітання, акції, сімейні локації, майстер-класи, розважальні програми, виставка дитячої творчості, дитяча розважально-ігрова програма, УІ відкритий фестиваль-ярмарок голубів”, ХІ Міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок майстрів декоративно-прикладної творчості „Павлоград збирає друзів”, святковий концерт творчих колективів м. Павлограда та гостей міста.

Спеціалісти Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області взяли участь в церемонії покладання квітів, провели флешмоб „Легальна зарплата – гідна пенсія”. Учасники акції спілкувалися з громадянами та закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, подбати про набуття повного страхового стажу, який дає право на отримання пенсії на рівні прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Мешканцям міста пропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, аби надалі мати змогу самостійно контролювати роботодавців щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.