Зустріч з ветеранською організацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 

01_61_170919 (1).JPGДоброю традицією в Криворізькому центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області є зустрічі з ветеранськими організаціями міста.

19 вересня цього року о 12-00 год. в приміщенні ДК Металургів відбулась зустріч з однією з відомих ветеранських організацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  (гірничо-металургійний комбінат, найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України) за участю Криворізького центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області щодо сучасного стану та напрямків реформування пенсійної системи згідно із законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» за №6614 від 22 червня 2017 року, що запропонований Урядом.

Cпеціалісти проінформували присутніх щодо осучаснення пенсій та основних змін, які найбільше вплинуть на пенсійні виплати.

Акцентували увагу учасників зібрання на істотних змінах щодо диференціації розмірів пенсійних виплат залежно від отриманого заробітку та страхового стажу, що відбудеться внаслідок проведення перерахунків пенсій.

На прохання ветеранів були роз’яснені питання та надана розгорнута відповідь щодо особливостей пенсійного забезпечення осіб, які вийшли на пенсію за Списками 1,2,  проведення перерахунку з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам. Ознайомила ветеранів з порядком встановлення та виплати надбавок і доплат до пенсії. Більшість запитань стосувались проведення осучаснення пенсій та реформування системи пенсійного забезпечення.

Нагадала аудиторії на можливості отримання інформації з пенсійних питань дистанційно, зокрема, за допомогою веб-порталу електронних послуг  Пенсійного фонду України.