Тиждень Пенсійного фонду України в Кам'янському об'єднаному управлінні

 

З 18 по 22 вересня 2017 року Кам'янським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області проводяться інформаційні акції в рамках Тижня Пенсійного фонду України.

Так, 19 вересня 2017 року для безробітних в центрах зайнятості пройшли заняття на тему легальної зайнятості та відбулося засідання «круглого столу» з представниками банківських установ, уповноважених на виплату пенсій та грошової допомоги.

Основними напрямками діалогу були питання співпраці щодо фінансування пенсії та грошової допомоги через банківські установи та залучення пенсіонерів до отримання пенсій через банки.

20 вересня 2017 року проведено семінар для керівників, бухгалтерів, кадровиків установ та підприємств. Тема семінару: «Дотримання законодавства про працю. Підвищення рівня оплати праці та недопущення помилок у звітності ЄСВ».

З присутніми обговорили вплив легальної заробітної плати на соціальний захист громадян та призначення пенсії в майбутньому. Учасникам семінару докладно роз'яснили основні помилки, які допускаються у звітності єдиного соціального внеску та шляхи їх усунення, розповіли про переваги користуванням веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Також 20 вересня на «День відкритих дверей» до управління завітали молоді люди, що навчаються у ліцеї та вищому професійному училищі.

Учням працівники управління розповіли про основні напрямки діяльності Пенсійного фонду України, вимоги до кандидатів на посади у Фонді. Також розглядалися питання зайнятості населення, легалізації робочих місць.

Наприкінці заходу молодь охоче прийняла участь у флешмобі. Присутні отримали буклети на тематику «Наслідки отримання зарплати «в конвертах».

web_11__170920_1.JPGweb_11__170920_4.JPGweb_11__170919.JPGweb_1919_1.JPG

web_11__170920_3.JPG