Семінар з бухгалтерами підприємств та фізичними особами-підприємцями

 

web_08_20170921.jpg19 вересня 2017 року проведено семінар з бухгалтерами підприємств, установ, організацій та фізичними особами-підприємцями.

Фахівці Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі в приміщенні Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради провели семінар з бухгалтерами підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців  з питань порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства щодо мінімальної заробітної плати та достовірності ознак «неповний робочий час» і «наявність трудової книжки».

В ході семінару до відома платників доведено основні моменти заповнення та коригування звітності з ЄСВ, а також вимоги й детальний порядок виправлення помилок у звітності.

Присутнім повідомлено про зміни в законодавстві щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.

По закінченні семінару на запитання учасників надані  вичерпні відповіді та розповсюджено пам’ятки щодо правильності заповнення звітності.