“Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність кожного громадянина”

 

    22 вересня 2017 року у рамках інформаційної кампанії фахівці Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, спрямованої на легалізацію зайнятості населення, ініцюювали флешмоб на тему: «Ні - зарплаті в тіні!».

    Працівники управління вийшли на вулиці міста з плакатом “Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність кожного громадянина”, щоб закликати роботодавців до офіційного оформлення своїх співробітників та найманих працівників замислитись про свою пенсією в майбутньому.

    Учасники акції проводили роз’яснювальну роботу серед населення щодо виявлення «тіньової» зайнятості та легалізації доходів працюючого населення.

    Фахівці управління сподіваються, що завдяки таким заходам можна достукатись до громадської свідомості жителів міста щодо переваг офіційного працевлаштування. Виплата заробітної плати нижче встановленого державою мінімального рівня без сплати єдиного внеску є грубим порушенням конституційних норм, гальмуванням соціального розвитку суспільства та позбавляє найманих працівників права на забезпечене майбутнє.

    Головне завдання заходу, це змусити людей уже сьогодні замислитись над тим, що буде з ними на старості. Сьогодні від офіційного розміру їхньої зарплати залежить їхній же соціальний захист". 

    Перехожі цікавилися метою проведення флешмобу та висловлювали свою думку з цього приводу.

    Учасниками флешмобу були розповсюджені буклети на тему: “Неоформлені трудові відносини, неофіційна зарплата – позбавляють частки пенсії в майбутньому” та листівки щодо популяризації відомчого видання газети «Пенсійний кур’єр» та журналу “Вісник ПФУ”.

01_61_170922.JPG