День відкритих дверей в Лівобережному об’єднаному УПФУ в м. Дніпрі

 

web_08_20170926.jpg26 вересня 2017 року спеціалістами Лівобережного об’єднаного УПФУ в м. Дніпрі проведено інформаційно-роз’яснювальний захід, важливий для всіх категорій громадян, які звертаються до управління – «День відкритих дверей».

Мета цього заходу – ознайомлення відвідувачів з напрямками роботи управління, надання можливості громадянам отримати кваліфіковані роз’яснення та відповіді від спеціалістів кожного відділу управління.
Відвідувачів, які вже є пенсіонерами цікавили питання актуальних змін у пенсійному законодавстві, умови майбутнього осучаснення пенсій, які очікуються з жовтня 2017 року. Пенсіонери, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, мали можливість подати документи для відновлення пенсійних виплат, оформлення електронних пенсійних посвідчень.

Громадяни передпенсійного віку звернулись за консультаціями щодо первинного призначення пенсії, попередньої перевірки достовірності документів та розрахунку майбутньої пенсії. Фахівці управління надали консультації з питань умов та права виходу на пенсію. Не оминули тему і легальної зайнятості населення, наслідків отримання заробітної плати «в конверті». Отримали відповіді і щодо питань, які стосуються запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Відвідувачі «Дня відкритих дверей» мали можливість ознайомитись із сучасними інформаційними технологіями, які впроваджуються в Пенсійному фонді, легкою реєстрацією та зручним користуванням Веб-порталом ПФУ.

Протягом дня всім бажаючим були роздані буклети з актуальних тем. З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Фонду запропонували громадянам ознайомитись з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» та щомісячним журналом «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Кожному відвідувачу було приділено максимальну увагу та надано умови для якнайшвидшого вирішення питання.