Запрацювало двадцяте віддалене робоче місце для фахівців Пенсійного фонду Дніпропетровщини

 

 

 WEB4_32_170927_1.jpgWeb1_32_170927_1.jpg

 

27 вересня поточного року в Новоолександрівській об`єднаній територіальній громаді Дніпровського району запрацював Центрі надання адміністративних послуг у якому обладнали робоче місця для спеціаліста Фонду області.

    У заході взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області Юрій Козак, голова Дніпровської районної ради Роман Пруденко, голова Новоолександрівської об`єднаної територіальної громади Олександр Візір, начальник Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Віра Підодвірна.

    Пенсійників, представників влади та місцевого самоврядування об’єднала спільна мета – наблизити до населення сучасні послуги та швидкий високоякісний сервіс з пенсійних питань.

    У спілкуванні з учасниками та гостями заходу Юрій Іванович розповів про зміни, заплановані пенсійною реформою та наголосив на важливості її прийняття: "Органи фонду області провели весь комплекс робіт та готові до проведення перерахунків пенсій, як тільки Верховна Рада прийме законопроект, а ми розраховуємо, що це відбудеться вже 3 жовтня, адже це дуже необхідно для наших людей. "- сказав Юрій Козак.

   

   Довідково: до складу громади входить 5 населених пунктів з більше як 3 тис. пенсіонерів, середній розмір однієї пенсійної виплати – 1999 грн.