День Пенсійного фонду на ТОВ «Весташляхбуд»

 

03_61_170927.jpgОднією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення зустрічей в трудових колективах. Такі зустрічі  є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

З метою підвищення рівня довіри громадян 26 вересня поточного року фахівці Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели День Пенсійного фонду для трудового колективу ТОВ «Весташляхбуд» щодо роз’яснення пенсійного забезпечення на пільгових умовах за Списком 2.

Спеціаліст розповіла про умови виходу на пенсію за віком на пільгових умовах за Списком 2 працюючих повний робочий день. Відповіла на запитання щодо про переліку професій і посад, які мають право на пенсію на пільгових умовах відповідно чинного законодавства.

    Під  час заходу фахівець Фонду роз’яснила присутнім основні напрямки реформування пенсійної системи, запропонованого Урядом. Зауважила, що законопроектом не передбачається підвищення пенсійного віку в Україні. 

    Представник Фонду проінформувала про норми Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».