День відкритих дверей в Синельниківському районі

 

Web_13_17_09_28(2).jpg27 вересня 2017 року фахівці Дніпровського приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (Синельниківський район) провели День відкритих дверей для пересічних громадян міста.

Головний спеціаліст Юлія Морозова розповіла про чинну пенсійну систему, ознайомила із Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України. Під час заходу присутні дізнались про такі поняття як страховий стаж, добровільне страхування та важливість отримання офіційної заробітної плати.

Особливу увагу на заході було відведено організації прийому та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”, що діє у Фонді, технологічному процесі призначення та виплати пенсій на основі електронної пенсійної справи, а також дистанційними формами обслуговування громадян, зокрема, з роботою online-приймальні громадян та Веб-порталу Пенсійного фонду України.

Молодь міста дізналась від фахівця про негативні наслідки отримання заробітної плати “в конвертах”, про залежність страхового стажу від сплати внесків, відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без належного оформлення та участь у добровільному страхуванні.

Довідково: Дніпровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області (Синельниківський районом) з початку року було проведено 113 заходів інформаційно - роз’яснювального характеру, роздано близько 2 тис. брошур.