Турбота до найповажнішої частини суспільства

 

web_71_20170929.jpgДругий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

З турботою до людей похилого віку 28 вересня поточного року начальник Апостолівського відділу обслуговування громадян Криворізького південного об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Лариса Горбатенко зустрілась з представниками Апостолівської районної організаціїю ветеранів України.

         Серед питань, які турбували ветеранів, більшість належала до традиційних, - про збільшення розміру пенсії, її осучаснення, про доцільність переходу на інший вид пенсії, тощо.

         Також, Лариса Горбатенко звернула увагу на те, що кожен громадянин може звернутися з хвилюючими його питаннями на «гарячу» телефонну лінію управління, веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Всі присутні отримали обґрунтовані відповіді на свої питання згідно з чинним законодавством.

Фахівець в Міжнародний день людей похилого віку побажала міцного здоров'я та активного довголіття.