День Пенсійного фонду

 

web_22_171002.jpg     Для підвищення рівня обізнаності громадян у сфері пенсійного законодавства в Покровському відділі Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели День Пенсійного фонду.

   Начальник відділу Галина Кучеровська поінформувала присутніх громадян передпенсійного віку про основні завдання та функції органів Пенсійного фонду України. Зазначила, що пріоритетами діяльності Фонду залишається забезпечення виплати пенсії вчасно та в повному обсязі, підвищення якості надання послуг. Відвідувачам продемонстрували роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», ознайомили із новітніми технологіями, які застосовуються в централізованій системи призначення та виплати пенсій.

   Також під час заходу йшлося про вплив страхового стажу та розміру заробітної плати на призначення пенсії, про можливість добровільної участі в загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні, про зміни, які передбачені у Законі про пенсійну реформу, зокрема, встановлення єдиних правил нарахування пенсій, скасування особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

   Особливо увагу громадян звернули на функціонування Веб-порталу, як можливість зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду, ознайомили бажаючих з процедурою реєстрації на Веб-порталі та показали, як працює система.

   Фахівці відділу відповіли на різноманітні запитання відвідувачів та вислухали побажання щодо роботи управління