Головам сільських рад та представникам соціальних партнерів Софіївського району Дніпропетровщини про пенсійні послуги та реформу

 

 IMG_7861_sm.jpg     Сьогодні 6 жовтня 2017 року у смт. Софіївка відбулася робоча нарада начальника Головного управління Фонду області Юрія Козака з головами сільських рад та представниками соціальних партнерів Софіївського району з питань співпраці по створенню сприятливих умов для прийому громадян та наближення кваліфікованих пенсійних послуг до населення, запровадження пенсійної реформи.

         Учасники наради мали змогу ознайомитися з роботою Софіївського фронт — офісу. Зала очікування простора та зручна – стіл для заповнення документів, стійка зі зразками, інформаційні стенди – зроблять перебування відвідувачів зручним та комфортним.

Юрій Козак відмітив, що одним із пріоритетних і значимих напрямків діяльності органів Фонду є робота щодо підвищення якості обслуговування громадян, забезпечення повноти та оперативності надання пенсійних послуг. Запевнив присутніх у готовності пенсійників області до проведення перерахунків пенсій за новими вимогами пенсійного законодавства.

         В поточному році запрацювало віддалене робоче місце для працівників Фонду у Центрі надання адміністративних послуг Вакулівської об'єднаної територіальної громади. Також, в незимовий період, населенні пункти сільської ради обслуговує пересувний центр надання адміністративних послуг. “Ми відчули на собі ефективність співпраці з органами Пенсійного фонду та отримали вдячність від людей” — повідомив голова місцевої ради Артур Шевцов.

         На завершення Юрій Козак подякував усім присутнім, та націлив на подальшу співпрацю для розширення мережі віддалених робочих місць у територіальних громадах.

Довідково: Софіївський сектор обслуговування громадян надає послуги понад 6 тис. пенсіонерів та 3,5 тис. застрахованих осіб району, на особистий прийом та письмово за поточний рік звернулися 2410 осіб.