«Наживо» про Пенсійну реформу на Дніпропетровщині

 

DSC04660_.jpgУ рамках інформаційних заходів, спрямованих на роз’яснення положень пенсійної реформи, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України Наталія Корнійчук взяла участь у прямому ефірі телепередачі «Наживо» «51 каналу». Її співучасниками були: член правління суспільної спілки «Центр економічної інтеграції і соціального партнерства», керівник аудиторської фірми «Бухгалтер» Михайло Крапивко та голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровської області Віктор Сергеєв. Основною темою для обговорення став щойноприйнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Фахівець Фонду області не тільки роз’яснювала основні положення нового пенсійного законодавства, а й відповідала на дзвінки телеглядачів.

Протягом години, у ході жвавого діалогу, прозвучали різні погляди на реформу, але наприкінці всі дійшли одного висновку: «Пенсійна реформа вкрай необхідна, вона на часі впровадження і пенсіонери на неї чекають».

На фото зліва направо:

Михайло Крапивко – член правління суспільної спілки «Центр економічної інтеграції і соціального партнерства», керівник аудиторської фірми «Бухгалтер»;

Наталія Корнійчук – заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області

Віктор Сергєєв – голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровської області