Очільник Фонду в Дніпропетровській області на прямому зв’язку з читачами газети "Наше місто"

 

DSC04880_.jpg17 жовтня під час прямої телефонної лінії начальник Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак допомагав розібратись читачам газети "Наше місто" зі змінами в пенсійному законодавстві України, які осучаснили пенсії, та призвели до підвищення їх розміру.

Найбільше читачів цікавили  питання: яким категоріям пенсіонерів і які саме види виплат підвищилися; яким чином проводиться виплата пенсії працюючим пенсіонерам; чи передбачені зміни при призначенні пенсії за вислугу років працівникам науки та освіти; чи набудуть права жінки, котрі скористались можливістю вийти на пенсію раніше досягнення пенсійного віку, та натепер отримають виплати з відрахуваннями, на виплати у повному обсязі у майбутньому.

Очільник Фонду області уважно вислухав кожного та надав повні відповіді. Попри те, що час спілкування обмежений, кожне, запитання, що потребувало вивчення матеріалів пенсійної справи, не залишилося не вирішеним – поза ефірним часом пенсійники зв’язалися з респондентами та фахово їх проконсультували.

Такий захід не одиничний і головне управління регулярно проводитить роз’яснення щодо будь-яких змін у пенсійному законодавстві через усі місцеві засоби масової інформації.

Довідково:

- загальна кількість пенсіонерів Дніпропетровської області складає 989 тис.осіб;

- пенсії перераховано 944 тис. цивільних пенсіонерів;

- середній розмір підвищення становить 903,15 грн.