Брифінг щодо осучаснення пенсійних виплат

 

02_61_171013_(1)_1.jpgЗ метою охоплення широкого кола громадян, підвищення їх обізнаності щодо змін в пенсійному забезпеченні на місцевій національній телекомпанії України «Криворізької регіональної дирекції «Криворіжжя» відбувся брифінг за участю заступника начальника Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Валентини Гудзенко щодо осучаснення та механізму підвищення пенсійних виплат.

У жвавому діалозі із журналістами Валентина Гудзенко розповіла про основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» щодо підвищення пенсій, який запускає пенсійну реформу в Україні з 01 жовтня 2017 року.

Представник фонду наголосила пенсійна реформа передбачає удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків, диференціювати розміри пенсій залежновід набутого страхового стажу.

У ході ефіру очільник зазначила, одним з пунктів пенсійної реформи є «осучаснення», яке передбачає впровадження прозорих та зрозумілих правил визначення розміру пенсійних виплат. Пенсіонерам перерахують розміри виплат за новою формулою, до якої будуть враховані середня заробітна плата застрахованої особи, середня зарплата в Україні, з якої сплачено страхові внески та тривалість страхового стажу, протягом якого особа сплачувала пенсійні внески.

Зауважила, що перерахунок пенсій проведено автоматизованим шляхом за матеріалами пенсійних справ, без необхідності подання пенсіонерами заяв та будь-яких інших додаткових документів та буде виплачено додатковими відомостями у жовтні поточного року.