Шахтарям-регресникам м. Тернівка надали роз’яснення пенсійної реформи

 

 

3.jpgПро новини пенсійного законодавства йшлося під час зустрічі з шахтарями-регресниками м. Тернівка, проведеної 17.10.2017 начальником Тернівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Метельської Ірини за участі голів первинних профспілкових організацій працівників вугільної промисловості шахт.

Посадовець поінформувала про основні положення прийнятого Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Повідомила про відновлення з 1 жовтня 2017 року виплати пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі. Роз’яснила положення щодо особливостей пенсійного забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2. Розповіла про внесені зміни до Закону України „Про підвищення престижності шахтарської праці”

Звернула увагу, що пенсія українців залежить від трьох показників: заробітної плати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії. Надала відповіді на численні питання присутніх.