Про реформування пенсійної системи під час зустрічі за “круглим столом”

 

web_22_171017.jpgЗа ініціативою керівників Покровського відділу Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області з командою Нікопольського МЦ з надання безплатної вторинної правової допомоги спільно з Покровським бюро правової допомоги було проведено “круглий стіл” на тему: «Шляхи проведення пенсійної реформи», де обговорювалися актуальні питання організації роботи з надання безплатної вторинної правової допомоги та досвід громади щодо захисту їхніх прав та відстоювання інтересів.

Під час виступу заступник начальника відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Світлана Бартос зазначила, що органи Пенсійного фонду продовжують йти шляхом модернізації у напрямку наближення послуг до громадян та створення зручних умов прийому безпосередньо за місцем проживання. Ще одним важливим кроком пенсійної реформи є встановлення справедливих і однакових умов призначення пенсій. Головний спеціаліст Нікопольського центру Володимир Чернишов розповів про важливість офіційного працевлаштування, що гарантує соціальний пакет та стабільність працюючому.

     Спеціалісти Пенсійного фонду надали роз’яснення щодо прийняття нового Закону про Пенсійну реформу та її основні напрямки. Основні зміни для пенсіонерів, які передбачає Закон: з 01 жовтня 2017 року – пенсії осучаснюються з використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн; розмір прожиткового мінімуму та мінімальної пенсійної виплати з 01 жовтня 2017 року становить – 1452,00 грн, виплата пенсій працюючим пенсіонерам поновлюється в розмірі 100%.

А також розповіли про функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого можна дистанційно отримати інформацію щодо своїх персональних даних.