Про Пенсійну реформу в трудових колективах

web_32_171017_3.jpgЗ метою донесення важливості прийняття Закону про Пенсійну реформу, підвищення обізнаності громадян щодо змін, які очікуються внаслідок пенсійних змін, Дніпровським приміським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області протягом тижня проводилась інформаційна компанія.

В рамках заходу фахівці провели зустрічі з трудовими колективами управління соціального захисту населення Дніпропетровської РДА, фінансового управління Дніпропетровської РДА, КЗ Слобожанського НВХ №1 ЗО багатопрофільної школи II-III ступенів ЦПО Слобожанської селищної ради, Дніпровського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, редакції газети “Дніпровська Зоря”.

Фахівці фонду наголосили присутнім, що зміни в українському суспільстві назріли давно і були надзвичайно очікувані, адже вони змінюють правила гри не тільки для пенсіонерів, але і для всіх, хто виходитиме на пенсію у майбутньому.

Прийняття пенсійної реформи дозволить не тільки підвищити пенсії українських пенсіонерів починаючи з жовтня, а й здійснити комплексні зміни в системі пенсійного забезпечення, які дадуть змогу проводити постійний і безперервний процес осучаснення пенсій.

Розповіли про складові пенсійної реформи. Звернули увагу, що пенсія залежить від таких показників як, зарплата працівника, стажу та показника середньої зарплати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.  

            Під час заходів присутнім запропоновано зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати свої дані про страховий стаж, нараховану заробітну плату. По завершенню вручено інформаційно - роз`яснювальні матеріали.