Створення віддаленого робочого місця у Новопавлівській територіальній громаді

 

web_73.jpg17 жовтня 2017 з метою реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України Першотравенським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області було створене віддалене робоче місце в с. Новопавлівка Межівського району.

Перспективи віддаленого робочого місця працівника органу Пенсійного фонду у Новопавлівскій об’єднаній територіальній громаді та організації здійснення прийому громадян з наданням окремих видів послуг з питань пенсійного забезпечення обговорили під час зустрічі начальник Першотравенського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, завідувач Межівського сектору обслуговування громадян та голова Миколаївської територіальної громади.

Начальник управління Ольга Романенко ознайомила присутніх із переліком послуг, які надаватимуться у віддаленому робочому місці в об’єднаній територіальній громаді, із вимогами щодо організації прийому громадян та інформаційного супроводу, які може забезпечити пенсійна служба та проінформувала щодо нововведень в пенсійному забезпеченні. Під час прийому звернулося 14 осіб.

Наприкінці зустрічі голова територіальної громади висловила вдячність за наданий візит та інформацію, за можливість отримання послуг поза межами територіального управління.