Працівникам комунального підприємства про зміни, що відбулись у пенсійному законодавстві

 

Uyrivka_trud_kol.jpg18.10.2017 спеціалісти Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели зустріч з працівниками КП „Юр'ївський комбінат комунальних підприємств”.

Фахівець ознайомила присутніх із основними положеннями Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Надала роз’яснення щодо умов виходу на пенсію, порядку перерахування пенсій працюючим пенсіонерам, зарахування страхового стажу. Звернула увагу, що на розмір пенсії впливають такі показники, як тривалість страхового стажу і розмір заробітної плати, яку одержує людина. Ці показники в кожного індивідуальні. Є ще одна складова, від якої залежить розмір пенсії, - це середня заробітна плата по країні. Наголосила на важливості легального працевлаштування.

Розповіла про переваги дистанційних послуг Пенсійного фонду України. Акцентувала увагу присутніх на можливості здійснення контролю за формуванням особистих даних в Реєстрі застрахованих осіб з використанням Веб-порталу Пенсійного фонду України.