Зустріч в Софіївському районному центрі зайнятості

web_71_20171018_1.JPG18 жовтня 2017 року завідувач Софіївського сектору обслуговування громадян Криворізького південного об'єднаного Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Вікторія Мукомелова провела семінар з непрацюючими особами, які перебувають на обліку в Софіївському центрі зайнятості. На заході були присутні і працівники центру зайнятості.

Фахівець ознайомила присутніх з основними змінами у пенсійному забезпечені, які передбачені Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Розповіла про діючу пенсійну систему, про легалізацію трудових відносин, про особливості зарахування страхового стажу при неповному робочому дні чи тижні та при отриманні заробітної плати меншої за мінімальну, про роботу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Відповіла на питання, які цікавили присутніх – щодо впровадження пенсійної реформи, пенсійного віку для жінок, підтвердження стажу роботи до введення персоніфікованого обліку, мінімального страхового стажу, який дає право на пенсію за віком.

По завершенню заходу були роздані інформаційні буклети „Легалізація трудових відносин”, основні положення Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», “Впровадження системи централізованого призначення та виплати пенсій” та “ Працює веб-портал ПФУ”.

         Всі бажаючі мали змогу задати проблемні питання, на які були надані відповіді. Наприкінці зустрічі фахівець побажала всім присутнім вдалого працевлаштування.