Про пенсійну реформу безробітним Центрального району в м. Дніпрі

 

 

 

web_55_171018.jpg18 жовтня 2017 року фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели зустріч з безробітними Центрального району в обласній бібліотеці ім. М. Свєтлова.

Фахівці управління повідомили безробітним про зміни в пенсійному законодавстві, які відбулись у зв’язку з впровадженням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Питання, які цікавили присутніх стосувалися включення до страхового стажу для визначення права на призначення пенсії періодів:

- підприємницької діяльності за спрощеною системою оподаткування незалежно від сплати внесків (з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно), за умови сплати страхових внесків незалежно від сплаченого розміру (з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно крім випадків звільнення (відмови) від сплати єдиного внеску),

- перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами (з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно);

- добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

          Присутніх поінформували, що в осучасненому веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, персональна електронна облікова картка відображає: суму заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), з якої сплачено страхові внески за відповідний місяць, кількість відпрацьованих застрахованою особою календарних днів (годин) за відповідний місяць року, ознаку особливих умов праці, що дають право на пільги в системі пенсійного забезпечення, тощо. Фахівці зазначили, що процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена - можлива онлайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

Під час заходу присутні отримали друковані матеріали інформаційного змісту.