Інтерв'ю щодо змін в пенсійному законодавстві з 01 жовтня 2017 року

02_61_171018.jpgДо Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області завітала міська телекомпанія “Перший міський” з метою роз’яснення жителям міста змін у пенсійному  законодавсті, які набрали чинності з 01 жовтня 2017 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

       Під час інтерв'ю заступник начальника управління Валентина Гудзенко розповіла про перерахунок пенсії, згідно нової пенсійної реформи. З метою доступності та прозорості роботи управління.

         У своєму виступі особливу увагу приділила підвищенню страхового стажу, надала роз'яснення щодо мінімального розміру пенсії за віком, шахтарям, у разі втрати годувальника з чила військовослужбовців, інвалідам війни та учасникам бойових дій, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

         Звернула увагу, що реформування є створення справедливої системи пенсійного забезпечення. В ході виступу були надані кваліфіковані відповіді на чисельні запитання журналіста.