Мешканцям м.Марганця про перерахунок пенсій

 

 web_22_171107_.jpg      Фахівець Марганецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Людмила Жига провела, вже ставший традиційним, щомісячний захід - зустріч з населенням. Темою з висвітлення Закону України «Про внесення змін до деякий законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

         Більш за все присутніх на зустрічі цікавили питання осучаснення пенсії та умови виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Користуючись нагодою, Людмила Жига розповіла, що починаючи з 11.10.2017 пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлюються територіальними органами Пенсійного фонду України, а також надала вичерпні відповіді на інші запитання присутніх.

         На прикінці зустрічі роз'яснила можливості користування електронними послугами та запропонувала бажаючим зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсіного фонду України.

Довідково: по м.Марганцю на обліку знаходиться близько 15 тис. пенсіонерів, перерахунок пенсій здійснено близько 14 тис.пенсіонерам, середній розмір пенсії після перерахунку склав близько 3 тис. грн.