Юридична служба Фонду в Дніпропетровській області вдосконалює свою роботу

 

DSC05147_.jpgСьогодні у головному управлінні відбувся семінар для працівників юридичних служб управлінь Пенсійного фонду України Дніпропетровської області на тему «Вдосконалення організації правової роботи». В роботі семінару взяли участь запрошені представники Сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України у Дніпропетровській області та Головного територіального управління  юстиції у Дніпропетровській області.

Учасниками заходу були обговорені аспекти пенсійної реформи, питання організації правової роботи, стягнення заборгованості та додержання антикорупційного законодавства.

«Погашення недоїмки, робота з банкрутами, інші напрямки, пов’язані із стягненням заборгованості до бюджету Пенсійного фонду – є одним з основних завдань в роботі органів Фонду області», – зазначив начальник головного управління Фонду області Юрій Козак.

Довідково: Сума заборгованості, що підлягає відшкодуванню в судовому порядку становить 235,6 млн грн, та за станом на 01.11.2017 повністю відпрацьована в судовому порядку.